NEWS UPDATE    


 
 
  Strona Główna  
  Aktualności  
  Spółka  
  Usługi  
  Praca  
  Bezpieczeństwo danych  
 
     
 

Firma

Dohle Marine Services Europe, prowadzi szeroki zakres usług w branży morskiej, rekrutuje marynarzy i oficerów na statki handlowe oraz różnych specjalistów i pracowników z branży morskiej.

 

Naszym celem jest osiągnięcie najwyższych standardów kompetencji oraz wysokiego standardu usług świadczonych dla naszych klientów.


Dohle Marine Services Europe, została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego: 

Firma działa w sektorze morskim od maja 1991, roku gromadząc doświadczenia i rozszerzajac rodzaj świadczonych usług. 
Znana jest z profesjonalnej obsługi zarówno oficerów jak i marynarzy, niskiej fluktuacji załóg morskich oraz ukierunkowania na swoich klientów. Pracownicy to wysoko wykwalifikowani specjaliści z uniwersyteckim wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie gospodarki morskiej.
Nasze usługi kierowane są do klientów, którzy oczekują wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Wykorzystanie efektu skali pozwala nam zredukować koszty i oferować niższe ceny.

 

 

Armatorom i firmom zarządzającym statkami oferujemy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wszystkich rodzajów statków, proponując szeroki wybór marynarzy przede wszystkim z Polski, ale także z Ukrainy, Litwy, Węgier i innych obszarach Europy Wschodniej. Jesteśmy jedną z niewielu polskich firm, która posiada takie możliwości rekrutacyjne oraz doświadczenie w pracy z agencjami pośrednictwa pracy w Europie Wschodniej.

Dohle Marine Services Europe wdrożyła system zarządzania jakością  ISO 9001-2008 , który pozwala prowadzić działalność usługową i szkoleniową w sposób bezpieczny, efektywny i skuteczny.

Spółka świadczy różne usługi dla stoczni morskich, Armatorów i firm zarządzającym statkami, a szczególnie usługi pośrednictwa pracy. Usługi te mogą być świadczone zarówno indywidualnie jak i zbiorowo, w tym: 

  • Rekrutacja oficerów i marynarzy oraz pracowników w sektorze morskim
  • Organizacja transportu i przygotowania podróży pracowników
  • Przygotowanie dokumentów niezbędnych do pracy za granicą i/lub na statkach obcej bandery  
  • Pośrednictwo i rozliczenia finansowe 
  • Szkolenia dla marynarzy i pracowników stoczniowych
  • Usługi Agenta Morskiego
  • Usługi agencji  pracy tymczasowej w branży stoczniowej
  • Brygady remontowe na statkach i stoczniach w Polsce i za granicą

Spółka jest aktywnym członkiem  Zwiazku Agentów i Przedstawicieli Żeglugowych w Gdyni "APMAR" (Association of Polish Marine Agents and Shipowners' Representative).
W 2010 roku APMAR utworzył wraz z innymi organizacjami europejskimi stowarzyszenie agencji załogowych o europejskim zasięgu "EUROCREW".

 
     
      Kontakt

      Dohle Marine Services Europe
      ul. Batorego 28-32, 1 piętro
      81-366 Gdynia, Poland
      Telefon: +48 58 660 6099
      Faks: +48 58 660 5770
      e-mail:
office@doehle-mse.com